BOĞAZTURU

Yüzme Turu

Bunaltan yaz sıcaklarından sıkıldıysanız ve bu günleri keyifli bir hale çevirmek istiyorsanız ilk ve tek tercihiniz yüzme turları olmalıdır. Aileniz, çalışma arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte boğazın serin sularında yüzerek muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Yoğun iş temposunda üzerinizde biriken stresi atmanın en iyi yoludur yüzme turları. Hafta içi ya da hafta sonu hangi gün isterseniz lüks ve ekonomik özelliklerdeki yatlarımızda 25 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.

Yüzme turları sadece gruplara özeldir, karışık katılımlar söz konusu değildir. Yüzmek için sizleri Boğaza (Poyrazköy) ya da Adalar‘a götürüyoruz. Organizasyon sabah 10:00 gibi başlayıp akşam üzeri 18:00 sularında son bulmaktadır. Akşam turlarımız 19:00‘dan itibaren başladığı için yatın bir sonraki tur hazırlanması için en geç 18:00‘de yattan inilmesi gerekecektir. Ancak isterseniz ücretini ödeyerek süre konusunda sınırsız uzatma işlemi de yapabilirsiniz.

Yatları boş olarak kiralayıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi (kahvaltılık ya da öğlen yemeği) yanınızda getirebilirsiniz. Yatın mutfak ekipmanlarını kullanırsanız, servis için yardım edecek ve siz yattan ayrıldıktan sonra temizlik yapacak olan garsonumuz için ücret ödemeniz gerekecektir. Firmamızdan menü hizmeti almak isterseniz profesyonel ustalarımız tarafından büyük bir özenle hazırlanan yemek ve kokteyl menülerin detaylarını menüler isimli sayfamızda görebilirsiniz.

Yatların tamamı ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemine sahiptir. Yüzme turunuz boyunca ses sisteminden ücretsiz olarak faydalanabilir, sevdiğiniz şarkıları usb ya da cd aygıtı ile beraberinizde getirerek organizasyon boyunca dinleyebilirsiniz. Yat kiralama fiyatları ile menü ücretlerini fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Bu sayfadaki alkollü menü fiyatları yüzme turları için geçerli değildir. Alkol satışı yüzme turlarında ekstra olarak yapılmaktadır.

Yatlarımız çoğunlukla Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme semtlerinde bağlı olduğundan organizasyon günü hareket ve bitiş noktası ile bu yerlerle birlikte Anadolu yakasında Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi‘ni kullanabiliriz. Yüzme turu güzergahı üzerinde bulunan diğer yerleri de fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler bu ücretleri ödeyeceklerdir.

Beğendiğiniz yatın rezervasyon işlemini yaptırmak için ön koşuk bize kaparo göndermenizdir. Kaparo olarak, ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını talep ediyoruz. Ödemeyi elden verebilir ya da banka yoluyla yapabilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesinlikle rezervasyon yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Ayrıca özellikle hafta sonu günleri yüzme turlarına olan yoğun ilgiyi de hesap ederek rezervasyon için aceleci davranmanızı öneririz. O halde vakit kaybetmeden firmamızla iletişim kurun, bekliyoruz!

Yüzme turları dışında neler mi organize ediyoruz? Cevap için organizasyonlar sayfasına bakın!

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar