BOĞAZTURU

Teknede Evlilik Yıldönümü

Hayat arkadaşınıza son derece romantik bir sürpriz yaparak bu seneki yıldönümü yemeğinizi baş başa boğazda lüks bir tekne gezisi eşliğinde yemek isterseniz teknede evlilik yıldönümü organizasyonu sizlere rüya bir akşam yaşatmak için hazırdır. İster 1. ister 50. yıldönümü kutlamanız olsun.. İlk günkü heyecanı yaşayarak hayatınızın aşkıyla mükemmel bir akşam geçirmek istiyorsanız sizlere 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.. İster başbaşa, isterseniz çocuklarınız ve arkadaş grubunuzun da katıldığı bir akşam yemeği ya da kahvaltı turu organizasyonu.. Siz nasıl isterseniz!

Yıldönümü kutlamanız için kiralayabileceğiniz ekonomik ve lüks özelliklerdeki yatların güncel fotoğraflarını fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Bu sayfada göreceğiniz fotoğraflar firma çalışanlarımız tarafından sezon başlamadan hemen önce amatör olarak çekilmiş fotoğraflardır ve üzerlerinde hiçbir şekilde oynama yapılmamıştır. Beğendiğiniz yat müsaitse, bağlı olduğu yerde görmek için ekibimizden randevu alabilir ve mümkün olan en kısa süre içinde görebilirsiniz.

Yıldönümü kutlamalarında menü olarak Balık ya da Karışık ızgara menüsü veriyoruz. Fiyat farkını ödeyerek menüde her türlü değişiklik (ekleme/çıkarma) yapabilme imkanını da sizlere sunuyoruz.

Menü detayları aşağıda yazılı olduğu şekildedir;
*5 çeşit soğuk meze
*2 çeşit ara sıcak
*Ana yemek (Balık ya da Karışık Izgara)
*Mevsim Slatası
*Karışık Mevsim Meyveleri
*İçecekler (Kola, Fanta, Meyve Suları, Rakı, Bira, Şarap)

Yatlarımızın tamamında kaliteli ses sistemi mevcuttur ve akşam yemeğiniz boyunca dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları usb aygıtı ya da cd ile yanınızda getirebilirsiniz. Ses sistemini kullanmak için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Ancak canlı müzik olarak kemancı talebiniz olursa ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Ama kendi canlı müzik ekiplerinizi de dışarıdan temin edebilme imkanını da sizlere sunuyoruz.

Yatlarımızın büyük bir kısmı Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme‘de bulunmaktadır. Başlangıç ve bitiş yeri olarak Avrupa yakasında bu semtleri, Anadolu yakasında da Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi mahallelerini kullanıyoruz. Farklı iskelelerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekebilir. Ücrete tabi olan iskele, marina vb. yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. Yıldönümü yemeği esnasında boğazda kıyıya yakın olarak Avrupa yakasında YeniköyBeşiktaş ile Anadolu yakasında BeykozÜsküdar arası gezilir.

Akşam yemeği ve kahvaltı turları minimum 2 saat sürer ve yatın o günkü tur programı müsait ise süre uzatmak isteyen müşteriler ücretini ödeyerek sınırsız olarak süre uzatması yapabilirler. Yatlar bağlı olduğu yerden hareket ettiği an süreniz başlar ve tekrar aynı yere geldiğinde sürenin bitmiş olması gerekir. Kısa mesafeler için yolda geçen zaman organizasyon süresinden sayılmayabilir. Bu, organizasyon süresine ve firmamızın insiyatifine bağlıdır.

Yemek, yatın arka havuzunda bulunan masada yenir ve yüzeysel bir süsleme (standart masa örtüsü ve mumlar) yapılmış şekilde müşterinin kullanımına sunulur. Bunun için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Ancak masanın ve yatın özel bir şekilde süslenmesi istenirse ekstra ücretler ödenecektir. Arzu eden müşteriler süsleme işlemini kendileri de yapabilirler.

Yıldönümü pastasını sizler getirebileceğiniz gibi bizden de talep edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerle kaliteli bir pastayı sizler için hazırlatabiliriz. Ya da kendiniz getirirseniz profesyonel garsonlarımız servisini yapabilirler. Nasıl arzu ederseniz..

Fotoğraf ve video çekimini ekibimiz amatör olarak ücret almadan yapabilir. Ama gerçek bir profesyonelden hizmet almak isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Yine aynı şekilde kendi fotoğrafçınızı da isterseniz beraberinizde getirebilirsiniz.

Yatlar için saatlik ve günlük kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler (lazer gösterisi, dj, oryantal, fasıl ekibi, kemancı, süsleme) ödenecek ücretlerin miktarlarını fiyatlar sayfasında bulabilirsiniz. Fiyatlar standart olup pazarlık payları yoktur. Ayrıca isterseniz burada yazılı olan ekstra hizmetlerin tamamını da kendiniz temin edebilirsiniz. Size nasıl uyarsa..

Yıldönümünüzü yatta kutlamaya karar verdiyseniz firmamızla iletişim kurmalı ve beğendiğiniz yat için rezervasyon talebinizi bizlere iletmelisiniz. Organizasyon için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını kaparo olarak bizlere elden ya da banka yolu ile ulaştırdığınız an rezervasyon talebiniz işleme alınacaktır. Kaparo ödemesini almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyoruz. Ayrıca tahmin ettiğiniz gibi yaz aylarında tüm yatlara yoğun bir talep söz konusudur. Bu nedenle rezervasyon için de elinizi çabuk tutun.

Yıldönümü kutlamaları haricinde organize ettiğimiz turları organizasyonlar sayfasında göreceksiniz. Evlenme teklifi, düğün, nişan, kına gecesi ve doğum günü organizasyonları bunlardan sadece birkaçıdır.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar