BOĞAZTURU

Teknede Evlenme Teklifi

AKŞAM YEMEĞİ ORGANİZASYONU (2 Kişi)

PROGRAM
2 Saat Boğaz Turu
Masada Mum ve Gül Yaprakları
CD / USB Müzik
Amatör Fotoğraf ve Video Çekimi

İKRAMLAR
Profesyonel Garson Servis Yapar
Kokteyl Menü:
Karışık zengin kuruyemiş, Cips, Mevsim meyveleri
Salatalık/Havuç söğüş, Yerli alkol ve soft içecekler
Ya da Yemek Menüsü
Soğuk mezeler, Ara sıcaklar, Ana yemek (Balık - Karışık ızgara)
Salata, Mevsim Meyveleri, Yerli alkol ve soft içecekler

YAT SEÇENEKLERİ

MEGA YAT : 1750 TL
mega yatta evlenme teklifi
İskeleler: Arnavutköy, Kuleli, Beylerbeyi
Süre uzatılmak istenirse saat başı 700 TL

LÜKS YAT : 1400 TL
lüks yatta evlenme teklifi
İskeleler: Arnavutköy, Kuleli, Beylerbeyi
Süre uzatılmak istenirse saat başı 500 TL

EKONOMİK YAT : 1050 TL
ekonomik yatta evlenme teklifi
İskeleler: Bebek, Kandilli, Kuleli
Süre uzatılmak istenirse saat başı 350 TL

Önemli:
Fiyatlar 2 kişilik yemek organizasyonu ve belirtilen iskeleler için verilmiştir.
Farklı iskelelerin kullanılması durumunda fiyat farkı uygulanır.
2 kişi haricindeki katılımlar için kişi başı 150 TL menü ücreti alınır.

Ekstra Hizmetler:
Lazer Gösterisi : 600 TL
Bay Kemancı : 350 TL
Yazılı Pasta : 100 TL
Balon Süsleme : 300 TL
Çiçek Buketi : 100 TL

Evlenme teklifinizi boğazda yat gezisi eşliğinde son derece romantik bir ortamda yaparak hayatınızın en heyecanlı dakikalarını yaşamak isterseniz teknede evlenme teklifi organizasyonunu mutlaka ilk tercih olarak değerlendirmelisiniz. Boğazın lüks yatlarını cazip ücretler karşılığında kiralayarak hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz insana yapacağınız bu kutsal teklife yakışır bir ortamı sizler için hazırlayacak ve ince detaylara kadar sizlerin istekleri üzerine yön vereceğiz.

Evlenme teklifi için birkaç alternatifiniz bulunuyor;

* Yemeksiz sade bir yat gezisi esnasında
* Romantik bir sabah kahvaltı yaparken
* Sevgilinizle baş başa (ya da arkadaş grubunuzla) romantik bir akşam yemeği yerken..

Lüks ve ekonomik kategorilerdeki yatlarımızın güncel fotoğraflarına fiyatlar sayfasından bakabilirsiniz. Bu sayfada yer alan fotoğraflar sezon başlarken ekibimiz tarafından amatör olarak çekilmiş fotoğraflardır. Beğendiğiniz yatı bağlı olduğu yerde görmek için de firmamızdan randevu alabilir ve mümkün olan en kısa sürede içinde birebir görebilirsiniz.

Yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir, özel aşk şarkılarınız varsa cd ya da usb ile yanınızda getirebilir ve organizasyon süresince dinleyebilirsiniz. Canlı müzik olarak keman ya da gitar isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Ayrıca kendi müzik ekiplerinizi de yanınızda getirmek isterseniz firmamız bunun için size bir engel çıkarmayacaktır. Siz nasıl isterseniz..

Fotoğraf ve video çekimini bizler amatör şekilde ücretsiz olarak yapıyoruz. Ancak dışarıdan profesyonel birilerini isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Ama isterseniz kendiniz de dışarıdan fotoğrafçı getirebilirsiniz, hiçbir sakınca yoktur.

Yemekli turlar minimum 2 saat üzerinden gerçekleşir. 1 saatlik yemeksiz, kokteyl menüyle yapılan turlar firmamızın sizlere önerdiği gün ve saatlerde yapılabilir. Organizasyon esnasında süre uzatmak istenirse, yatın o günkü programına bakılarak uygunluk var ise ücreti ödendiği takdirde uzatma işlemi yapılabilir. Yatları kuru olarak kiralayıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi de getirebilirsiniz.

Yemekli bir organizasyon olacaksa menü olarak “Balık” ya da “Karışık Izgara” menüsü veriyoruz.


Menü detayları aşağıda yazılı olduğu şekildedir;
*5 çeşit soğuk meze
*2 çeşit ara sıcak
*Ana yemek (Balık ya da Karışık Izgara)
*Mevsim Slatası
*Karışık Mevsim Meyveleri
*İçecekler (Kola, Fanta, Meyve Suları, Rakı, Bira, Şarap)

Yatlar çoğunlukla Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme mahallelerinde bağlı olduğundan Avrupa yakası için bu noktaları, Anadolu yakasında da Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi semtlerini kullanmaktayız. Normal şartlarda yatlar bağlı oldukları yerden hareket ettikleri an süreniz başlar ve tekrar aynı noktaya geldiği an sürenin dolmuş olması gerekir. Organizasyon süresine göre, yani uzun süren turlarda firmamız bu konuda bazı esneklikler yapabilir. Organizasyon süresine bağlı olarak olarak Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz kıyıları gezilmektedir.

Masanın kendi standart örtüsü ve mumlar ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesini talep neden müşteriler ekstra ücretler ödeyecektir. Bu ücretler yata ve istenilen süsleme tarzına göre değişiklikler göstermektedir. İsterseniz süsleme işini kendiniz de halledebilirsiniz.

Yatlar için saatlik ve günlük kiralama fiyatları ile menü ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretlerin bilgisine fiyatlar sayfasından bakabilirsiniz. Çıkan tabloda üst kısımdaki butonlardan saat, alttaki butonlardan da menü fiyatlarına bakabilirsiniz. Ekstralar isimli büyük butonda da lazer gösterisi, dj, kemancı, fasıl ve oryantal fiyatlarını göreceksiniz.

Arzu ederseniz akşam yapılan yemekli ya da yemeksiz organizasyonlara lazer ve volkan gösterisini de ekleyebilirsiniz. Sizleri fotoğraf çekme bahanesi ile yatın ön tarafına çağırıyoruz ve köprüye doğru bakmanızı isterken başlayan lazer gösterisi sevgilinizin aklını başından alıyor. Bize daha önce verdiğiniz cümleleri köprüye yansıtırken “Benimle Evlenir Misin” yazısı çıktığı an patlayan volkanlar eşliğinde diz çöküp sevgilinizin parmağına yüzüğü takarken yüzündeki ve sesindeki heyecanı duymak adeta sizi mutluluktan uçuracak. Sevgilinizden çığlıklar şeklinde defalarca “Evet, Evet, Eveeeeet…” kelimesini duymak istiyorsanız lazer gösterisini de ekstra ücret ödeyerek evlenme teklifinize dahil etmelisiniz..

Romantik bir sürprizle sevgilinize evlenme teklifinde bulunmaya karar verdiyseniz vakit kaybetmeden iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bizimle mail ya da telefon yoluyla bağlantı kurabilir ve anlaşma sağlanan toplam ücretin yarısıkaparo olarak göndererek rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E hala ne duruyorsunuz? Arayın hemen, bekliyoruz! 😉

Evlenme teklifleri dışında organize ettiğimiz turların listesi organizasyonlar sayfasında bulunur. Hemen birkaç örnek vermek gerekirse nişan, kına gecesi, düğün, doğum günü ve evlilik yıldönümü turlarını sayabiliriz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar