BOĞAZTURU

Teknede Yılbaşı

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle devam eder diyerek kapalı mekanlardaki sıradan yılbaşı eğlenceleri yerine çok daha özel ve eğlenceli bir ortamda yılbaşını kutlamak isterseniz teknede yılbaşı organizasyonunu tercih etmelisiniz. 2 kişiden 300 kişiye kadar hizmet verdiğimiz, lüks ve ekonomik özelliklerdeki tekneler ve yatlar tam donanımlı olup her türlü yemek ve eğlence ihtiyacınıza karşılık verebilecek kapasitededirler. Yılbaşı turlarımız sadece gruplara özeldir, kiralama işlemi yapıyorsunuz.

Yılbaşı için tekne ve yatlarımızı menü hizmeti alarak, kendi catering firmanızla çalışarak ya da kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirerek kiralayabilirsiniz. Kuru kiralama yaptığınız takdirde servis esnasında yardım etmesi ve gecenin sonunda teknede temizlik yapması için firmamızın önerdiği hizmette garson hizmeti almanız gerekecektir. Yılbaşı için özel olarak hazırladığımız menüler için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Her geçen sene farklı menüler sunabiliyoruz.

Yılbaşı turları için tekne ve yatların minimum kiralama süresi 5 saattir. Ücretini ödeyerek süre konusunda sınırsız (isterseniz sabaha kadar) uzatma işlemi yapabilirsiniz. Yılbaşı organizasyonları için başlama saatleri 20:0021:00 arasıdır.

Eğlence ortamı için tüm tekne ve yatlar yeterli kapasitede ses sistemlerine sahiptir. Ses sistemini kullanmak için ekstra ücret ödemeniz gerekmez ve yılbaşı programı boyunca faydalanabilirsiniz. Canlı müzik talebiniz olursa ekstra ücret ödemeniz gerekecektir ancak isterseniz dışarıdan kendi müzik ekiplerinizi de beraberinizde getirebilirsiniz. Firmamız bu konuda da sizlere elinden gelen tüm kolaylığı sağlamaktadır. Ekstra ücretler ödeyerek sahip olacağınız diğer hizmetler oryantal show, lazer gösterisi, havai fişek, DJ performans, fotoğraf ve video çekimleridir. Bu hizmetleri de dışarıdan kendiniz getirebilme imkanına sahipsiniz. Fiyatlar sayfasında yer alan ücretler yılbaşı organizasyonları için geçerli değildir. Yılbaşı organizasyonlarına özel olarak belirlediğimiz fiyatları firmamızla iletişim kurarak yetkililerden öğrenmeniz gerekmektedir.

Tekne ve yatların masa ve sandalyeleri üzerindeki standart giydirmeler her türlü kiralama koşulunda (yemekli ya da yemeksiz) ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Ancak özel süsleme yapılması istendiği takdirde tekneye ve yapılması istenen süsleme tipine göre ekstra ücretler ödemeniz gerekecektir. Fakat süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz teknelere zarar vermediğiniz sürece dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Yılbaşı programı günü hareket ve bitiş noktaları tekneler için genellikle Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar ve Beylerbeyi olmakla beraber, yatlarda ise Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Kuleli ve Beylerbeyi semtleridir. Daha farklı iskelelerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekebilir. Ayrıca ücretli olan marina, iskele vb. yerlerin kullanılması istendiği zaman yine aynı şekilde burada ödenecek ücretler de müşterilere aittir. Firmamız boğazdaki sadece ücretsiz yerleri kullanmaktadır. Program boyunca boğazda gezeceğimiz yerler Yeniköy ile Beşiktaş ve Üsküdar ile Beykoz arasında kalan kıyılardır.

Yılbaşı programı için beğendiğiniz yat ya da teknenin rezervasyon işlemini gerçekleştirebilmeniz için ilk önce anlaşma sağladığımız toplam ücretin %50‘sini yani yarısını firmamıza kaparo olarak vermeniz gerekecektir. Ödemeyi ofisimize gelerek elden de verebilirsiniz, banka yolu ile eft ya da havale yaparak da gönderebilirsiniz. Hangisi sizin için daha uygunsa o şekilde yapabilirsiniz. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyon işleminizi gerçekleştiremediğimizi özellikle belirtmek istiyoruz. Yılbaşı gecesi tüm tekne ve yatlar yoğun talep gördüğünden rezervasyon için de elinizi çabuk tutup en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmanız faydanıza olacaktır. Yeni yılın sizlere sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yılbaşı programı dışında her türlü akşam yemeği ve fasıl eğlenceleri için de sizlere 12 ay kesintisiz hizmet veriyoruz. Bireysel ya da kurumsal aklınıza gelen her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyon için sizlere hizmet vermek bizleri çok mutlu edecektir!

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar