BOĞAZTURU

Program 2

Alkolsüz birim fiyat 80 TL
2 Duble yerli içkili 100 TL
Limitsiz yerli içkili 120 TL
Çocuklar (00-02 yaş) ücretsiz (03 – 07 yaş) %50 indirimlidir
Tekne kalkış – Varış: Eminönü (Ticaret ÜNVST arkası) saat: 20:30 / 23:45
Fiyatlara KDV dahil değildir
Rezervasyon: 0532 353 53 54

TUR GÜZERGAHI
Saat 20:30 da başlayan turumuz hoş geldin kokteylinden sonra tur boyunca Kabataş`tan itibaren Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camisi, Beylerbeyi Sarayı, Anadolu Hisarı, Rumeli Hisarı ve bütün yalıların önünden geçerek Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne kadar devam eder. Aksi istikamette Boğaz turu yaparak Kabataş’a dönüş olur. Saat 23:45 gibi; Mutlu yarınlar dileklerimizle vedalaşılır.

PROGRAM
Aşuk Maşuk
Kafkas ( Naz eyleme )
Roman Dans
Semazen gösterisi
Oryantal Show – Belly Dancer
DJ Program / Dance Party

MENÜ
*Soğuk Mezeler
Zeytinyağlı yaprak dolma , Şakşuka, Amerikan Salatası , Kısır , Haydari , B.Peynir , Köri soslu patates salatası , Acılı ezme, Domates salatalık
*Ara Sıcak
Peynirli Börek
*Ana Yemek
Akdeniz yeşillikleri eşliğinde ızgara balık veya Karışık ızgara (tavuk ve köfte)
*Meyve
Mevsim meyveleri
Tüm içkilerimiz yüksek kaliteli olanlardandır
(Efes Pilsen / Yeni rakı / Doluca şarap / Gibley’s Votka / Gin / Coca cola , Sprite ve Fanta)

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar