BOĞAZTURU

Teknede Sünnet Düğünü

Sünnet düğünü organizasyonunun çocuğunuz için korku dolu bir gün olmaktan çıkıp her dakikasından büyük keyif alacağı bir eğlence şeklinde geçmesini istiyorsanız tek tercihiniz teknede sünnet düğünü organizasyonu olmalıdır. Her türlü ekstra isteklerinize sınır tanımadan karşılık vererek 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilme kapasitesine sahip lüks ve ekonomik özelliklerdeki teknelerde sizleri en iyi şekilde ağırlıyoruz. Az para ödeyerek kaliteli bir sünnet düğününe sahip olmak isterseniz..

Sünnet düğününüzü yemekliyemeksiz ve alkollüalkolsüz seçeneklerinde organize edebilirsiniz. Menü hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilir ya da kendi catering firmanızla çalışabilirsiniz. Tekneleri boş halde kiralayıp kendiniz yiyecek ve içecek getirmeniz durumunda, organizasyon esnasında servis yapılırken yardımcı olunması ve tur sonunda teknemizde yapacağımız temizlik işlemi için sizlere önerdiğimiz sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Sünnet düğünleri için özel olarak hazırladığımız standart yemek ve kokteyl menülerin detayları menüler isimli sayfada bulunmaktadır.

Yemekli sünnet düğünleri standart olarak 4 saat sürer ancak istenirse ücreti ödenerek süre uzatması yapılabilir. Organizasyon gündüz yapılacaksa 18:00‘a kadar sona ermeli, akşam yapılacaksa 19:00‘dan sonra başlaması gerekir. Onun dışında süre konusunda bir kısıtlamamız yoktur. Günün her saatinde kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Müzik için teknelerimizin ses sistemlerini ücretsiz olarak kullanabilir, varsa dinlemek istediğiniz şarkıları usb ya da cd ile yanınızda getirmenizde de bir sakınca yoktur. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik, DJ, oryantal, lazer gösterisi, sünnet tahtı, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini alabilirsiniz. Ancak tüm bu hizmetleri kendiniz de dışarıdan temin edebilirsiniz. Bu konuda da sizlere bir engel çıkarmıyoruz. Tekne kiralama, menü ve ek hizmetler için ödemeniz gereken ücretler fiyatlar sayfasında yazılıdır.

Teknelerin masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına verilir. Tekneler boş da kiralansa, menü hizmeti alarak da kiralansa bu giydirmeler için ücret talep edilmez. Teknenin iç ve dış kısımlarına özel süsleme yapılması talep edilirse tekneye ve süsleme talebine göre ekstra ücretler talep edilir. Tekneye zarar vermeden süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz.

Organizasyon günü tekneler bağlı oldukları yerlerle alakalı olarak çoğunlukla Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli semtlerinden hareket eder ve yine bu noktalarda turlar son bulur. Farkı iskelelerin kullanılması durumunda ekstra ücretler ödenir. Ayrıca marina, iskele vb. ücretleri yerlerin kullanılması istendiği takdirde, buralarda ödenecek olan ücretler müşterilere aittir. Sünnet düğünü süresince boğazda gezilecek olan yerler Avrupa yakası için Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakası için Üsküdar-Beykoz arasıdır. Yemekli sünnet düğünlerinde yemek molasını Beykoz koyunda veriyoruz. Burayı seçmemizin nedeni dalga almayan sakin bir deniz sahip olmasıdır.

Rezervasyon aşamasına gelindiğinde yapılması gereken ilk işlem firmamıza kaparo gönderilmesidir. Kaparo ödemesi olarak anlaşma sağladığımız toplam ücretin yarısını alıyoruz. Bu ödemeyi almadan hiçbir şekilde rezervasyon yapamıyoruz. Yaz aylarındaki yoğun talebi göz önünde bulundurarak elinizi çabuk tutup mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmalısınız.

Sünnet düğünü organizasyonu dışında ihtiyacınız olan tüm yemekli ve yemeksiz aktivite için de sizlere hizmet veriyoruz. Her türlü davet, eğlence ve akşam yemeği organizasyonları için filomuzdaki tekne ve yatlar sizlere kesintisiz ve sınırsız hizmet verecektir. Sünnet düğünleri dışında organize ettiğimiz turların listesini görmek için organizasyonlar sayfasına giriş yapmanız yeterlidir.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar