BOĞAZTURU

Teknede Nişan

Evlilik yolunda atılan ilk adımın yani nişan töreninin sıradan olmaktan çıkıp çok daha özel bir merasim şeklinde gerçekleşmesini istiyorsanız teknede nişan organizasyonu tam da sizler içindir. 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebildiğimiz farklı kapasite ve özelliklerdeki teknelerde sizleri en iyi şekilde ağırlayabileceğimizden endişeniz olmasın.

Filomuzda yer alan tüm tekneleri menü hizmeti alarak kiralayabileceğiniz gibi kendi catering firmanızla çalışabilir ya da kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Yiyecekleri kendiniz getirdiğiniz takdirde hem servise yardım edilmesi, hem de nişan sonunda teknede yapılacak temizlik için, kişi sayınıza göre tavsiye ettiğimiz sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Firmamızdan alacağınız yemek ya da kokteyl fiyat teklifleri sitemizin menüler sayfasında yer alan yemek ve kokteyl menüler için geçerlidir. Fiyata yansıtmak üzere menüler üzerinde her türlü değişiklik taleplerini gerçekleştiriyoruz. Nişan pastası için bizlerden destek alabileceğiniz gibi kendiniz de yaptırıp getirebilirsiniz.

Yemekli olarak organize edilen nişan törenleri standart olarak 4 saat üzerinden gerçekleşir ve organizasyon süresince boğaz turu yapılarak tüm boğaz gezilir. Nişan için kullanılan teknenin o günkü programı müsaitse ücretini ödeyerek süre konusunda her türlü uzatma işlemini de yapabilirsiniz. Nişan gündüz saatlerinde yapılacaksa organizasyon 18:00‘a kadar bitmeli, akşam saatlerinde yapılacaksa 19:00‘dan sonra başlamalıdır. Bu kriterler dışında süre konusunda hiçbir kısıtlama yoktur.

Teknelerin tamamında müzik sistemi vardır ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Mevcut ses sistemleri yüksek kalitededir ve eğlence ihtiyacınızı tümüyle karşılayabilecek kalitededir. Nişan süresince dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları cd ya da usb olarak yanınızda getirebilirsiniz. Canlı müzik talebiniz olursa ekstra ücret ödemeniz gerekir. Ama isterseniz kendiniz de dışarıdan müzik ekipleri getirebilirsiniz. Bunun dışında ekstra ücret ödemeniz gereken hizmetleri saymamız gerekirse DJ performans, oryantal show, fotoğraf ve video kaydı, lazer gösterisi ve bay kemancıyı sayabiliriz. Bu hizmetleri de dışarıdan kendiniz getirebilme imkanına sahipsiniz. Tekne kiralama fiyatları ile ekstra hizmetler için ödemeniz gereken ücretleri fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Bu sayfadaki rakamların pazarlık payı olmadığını da bilmenizi isteriz.

Tekneler yemekli de kiralansa yemeksiz de kiralansa masa ve sandalyelerinde standart giydirmeleri vardır. Bu standart giydirme için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Teknenin iç ve dış kısımlarının özel bir şekilde süslenmesi istenirse işte o zaman ilave ücretler ödenmesi gerekir. Dilerseniz süsleme işlemini bizzat kendiniz de yapabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz..

Nişan günü teknelerin hangi noktadan hareket edip organizasyonun hangi noktada sonlanacağını da siz belirleyebiliyorsunuz. Ancak bu noktaların güzergah üzerinde bulunması ve ücretsiz olması gerekiyor. Hareket ve bitiş noktası tekneler için çoğunlukla Eminönü, Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli semtleridir. Bu bölgeler dışında kalan yerlerin başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanılmasını isteyen müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir. Güzergah üzerinde bulunan ancak ücretli olan (marina, iskele vb.) yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler bu noktalarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler.

Organizasyon süresince Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında ise Üsküdar ile Beykoz kıyıları arası gezilmektedir. Yemekli nişan organizasyonlarında yemek molasını Beykoz koyunda veriyoruz. Beykoz koyu dalga almayan sakin bir bölge olduğu için misafirlerin sakin bir ortamda yemek yiyebilmelerini sağlıyoruz.

Rezervasyon için ön koşul; nişan organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo ödemesi olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi almadan hiçbir şekilde rezervasyon işlemi yapamıyoruz. Kaparo ödemesi tarafların menfaatlerinin korunması adına mutlaka gereklidir. Yaz aylarında tüm teknelerin yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini unutmayarak, rezervasyon işlemi için acele etmeli ve mümkün olan en kısa sürede firmamızla iletişim haline geçmelisiniz. Allah tamamına erdirsin diyor ve bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz 😉

Nişan organizasyonu dışında organize ettiğimiz turların listesi organizasyonlar sayfasındadır. Birkaç örnek vermek gerekirse düğün, kına gecesi, evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü turlarını sıralayabiliriz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar