BOĞAZTURU

Teknede Mezuniyet

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan ve ömür boyu süren kalite dostlukların kurulduğu okul yıllarına görkemli ama bir o kadar da ekonomik açıdan uygun bir organizasyonla veda etmek istiyorsanız teknede mezuniyet organizasyonları sizin için biçilmiş kaftandır. Yemekliyemeksiz ve alkollüalkolsüz seçeneklerde 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilme kapasitesine sahip lüks ve ekonomik özelliklerdeki teknelerde sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Üniversite, lise, ortaokul ve ilkokul öğrencileri.. Sizleri mükemmel bir gece bekliyor!

Filomuzda yer alan tekneleri yemekli ya da kokteyl menü hizmeti de alarak kiralama imkanınız vardır. Yemek ve kokteyl menü detaylarını menüler sayfasında görebilirsiniz. Fiyat farkını ödeyerek menüler üzerinde her türlü değişiklik yapabilme imkanına da sahipsiniz. Ayrıca sadece tekne kiralama işlemi yaparak kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda organizasyon esnasında servis yapılırken yardım edilmesi ve gece sonunda teknede yapılması gerekecek olan temizlik işlemi için katılımcı sayısına göre belirli sayıda garson hizmeti de almanız gerekecektir. Mezuniyet pastasını bizden talep edebileceğiniz gibi kendiniz de yaptırabilirsiniz. Hangisi sizin daha uygunsa, siz karar verin..

Yemekli olarak organize edilen mezuniyet turları standart olarak 4 saat sürer. Müşteri talebi olursa ve teknenin müsaitlik durumu da uygunsa ücreti ödenerek süre konusunda uzatma işlemi yapılabilir. Mezuniyet partisi gündüz olacaksa akşam üzeri 18:00‘a kadar sürmeli, akşam olacaksa da 19:00‘dan itibaren başlamalıdır. Akşam yapılan organizasyonların sabaha kadar sürmesinde hiçbir sakınca yoktur çünkü tüm teknelerimiz sizlere 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Müzik sistemi tüm teknelerde vardır ve eğlence için tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitededir. Ses sistemini kullanmak için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Mezuniyet esnasında çalmasını istediğiniz şarkılar var ise bunları cd ya da usb aygıtına yükleyerek beraberinizde getirebilirsiniz. Canlı müzik isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekir. Canlı müzik olarak teknelerde çoğunlukla fasıl ekibi çağırıyoruz. Çaldıkları hızlı ve yavaş şarkılarla doyumsuz bir eğlence ortamı hazırlıyorlar. Ekstra ücretler ödemeniz gereken diğer hizmetler DJ performans, pasta, özel süsleme, fotoğraf ve video kaydı, lazer gösterisi ve oryantal show hizmetleridir. Burada saydığımız ve benzeri ekstra hizmetleri isterseniz kendiniz de temin edebilme imkanına sahipsiniz. Tekne kiralama ve menü fiyatları ile burada saydığımız ekstra hizmetler için ödemeniz gereken ücretleri fiyatlar sayfasına giriş yaparak görebilirsiniz.

Masa ve sandalyeler için standart giydirmeler teknelerde her zaman hazır halde bulunurlar ve bu giydirmeler için ekstra bir ücret talep etmeyiz. Menü hizmeti alsanız da almasanız da bu giydirmeler organizasyon süresince ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur. Ancak teknenin dış ve iç kısımlarında daha farklı, detaylı, özel süslemeler isterseniz tekne tipine ve süsleme talebinize göre değişen miktarlarda ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Süslemeyi de arzu ederseniz kendiniz dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Mezuniyet günü öğrenci arkadaşları almak ve organizasyon sonu bırakmak için güzergah üzerinde bulunan, rahat bir şekilde yanaşabileceğimiz ve ücretsiz olan yerleri kullanıyoruz. Güzergah dışında kalan ve ücrete tabi olan yerlerin (marina vb.) kullanılmasını isteyen müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir. En sık kullandığımız yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli‘dir. Yemekli turlarda molayı sakin bir yer olması nedeniyle Beykoz koyunda veriyoruz.

Fiyat ve diğer tüm detaylarla anlaşma sağlandıktan sonra sıra rezervasyon işlemine gelir. Rezervasyon yapmak için taraflar arasında anlaşma sağlanan toplam ücretin %50 ‘sini yani yarısını firmamıza kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekecektir. Kaparo göndermediğiniz takdirde rezervasyon işleminiz yapılamayacaktır. Tüm teknelerin yaz sezonunda yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini de hesaba katarak beğendiğiniz tekneyi rezerve etmek için acele etmeli ve en kısa sürede firmamızla iletişim kurmalısınız. Şimdiden iyi eğlenceler 😉

Mezuniyet dışında organize ettiğimiz turların tamamına organizasyonlar sayfasından bakabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için  (doğum günü, yılbaşı, yüzme turu, kahvaltı vb.) yemekli ve yemeksiz olarak yaz ve kış ayları durmaksızın tekne kiralama hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar