BOĞAZTURU

Teknede Kına Gecesi

Örf ve adetlerimizde gerçekten önemli bir yere sahip olan kına gecesine yakışan bir organizasyon düzenleyerek son derece keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız teknede kına gecesi organizasyonu sizi bekliyor. Farklı kapasite ve özelliklere sahip, 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilen teknelerde sizleri profesyonel bir ekiple en güzel şekilde ağırlıyoruz.

Kına geceniz için bizlerden sadece tekne kiralama hizmeti alarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servis yapılırken sizlere yardım etmesi ve gecenin sonunda teknemizde yapılması gerekecek olan temizlik işlemi için firmamızın sizlere önerdiği adette garson hizmeti almanız gerekecektir. İsterseniz yine bizden boş tekne kiralayarak kendi catering firmanızla da çalışabilirsiniz. Menü hizmetini de bizden almak isterseniz kına gecelerine özel olarak usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemek ve kokteyl menülerin detaylarına menüler sayfamızdan bakabilirsiniz. Ücretini ödemek koşuluyka menüler üzerinde her türlü değişiklik (ekleme/çıkarma) yapabilme hakkına da sahipsiniz.

Yemekli kına gecesi organizasyonları 4 saat üzerinden gerçekleştir ve tekne müsaitse fiyat farkı ödenerek süre konusunda sınırsız uzatma işlemi yapılabilir. Gündüz turlarımız 18:00‘a kadar sürdüğünden kına gecesi turları 19:00‘dan itibaren başlamaktadır. Dilerseniz organizasyonu sabaha kadar yapabilirsiniz. Süre konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Tüm tekneler kaliteli ses sistemine sahiptir ve müşteriler organizasyon süresince ücretsiz olarak faydalanırlar. Kına gecesi esnasında dinlemek isteyeceğiniz özel şarkılarınız varsa onları usb ya da cd ile yanınızda getirebilirsiniz. Canlı müzik talebiniz olursa ekstra ücretler ödemeniz gerekir ancak isterseniz kendiniz de canlı müzik ekiplerini yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücrete tabi olan diğer hizmetlere örnekler vermemiz gerekirse oryantal, lazer gösterisi, özel süsleme, havai fişek gösterisi, dj performans, fotoğraf ve video çekimini sıralayabiliriz. Ancak isterseniz bu hizmetleri de dışarıdan kendiniz sağlayabilirsiniz. Tekne kiralama fiyatları ile diğer ek hizmetler için ödemeniz gereken miktarları fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Burada yazılı olan rakamlarda pazarlık payı yoktur.

Teknelerimizin masa ve sandalyeleri üzerindeki standart giydirmeler her halukarda (yemekli ve yemeksiz kiralama) müşterilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulur. Özel süsleme talebi gelirse ekibimiz süsleme talebinize göre sizden ek ödemeler talep edeceklerdir. Ancak süsleme konusunu da isterseniz kendiniz halledebilirsiniz; tabi ki tekneye zarar vermemek şartıyla.

Kına gecelerinde teknelerin hareket noktası için Avrupa yakasında çoğunlukla Beşiktaş, Kabataş ve Eminönü semtleri olmakla beraber Anadolu yakasında da Kuleli, Beylerbeyi ve Üsküdar semtlerindeki ücretsiz alım yerlerini kullanıyoruz. Ücrete tabi olan yerlerin (iskele, marina vb.) kullanılmasını isteyen müşteriler buralarda ödenmesi gereken ücreti ödeyecektirler. Teknelerin bağlı oldukları yerlerden farklı iskelelerin hareket ve bitiş noktası olarak kullanılması istendiğinde de ekstra ücretler talep edebiliriz. Tur boyunca boğazda gezip göreceğiniz yerlerin bilgisini vermek gerekirse Avrupa yakasında Beşiktaş-Yeniköy, Anadol yakasında Üsküdar-Beykoz kıyıları arasıdır. Sakin bir yer olması sebebiyle yemekli turlarda molayı Beykoz koyunda vermekteyiz. Eğlence esnasında da teknenin sallanmaması önemlidir.

Kına gecesi rezervasyon işlemi için ilk yapmanız gereken şey organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını bizlere kaparo olarak göndermeniz olacaktır. Ödemeyi banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kaparo göndermediğiniz zaman rezervasyon talebiniz onaylanmayacaktır. Ayrıca yaz aylarındaki tekne talep yoğunluğunu da dikkate alarak elinizi çabuk tutup en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmanız gerekiyor.

Kına gecesi organizasyonları dışında evlenme teklifi, nişan, düğün, evlilik yıldönümü, akşam yemeği vb. aklınıza gelen her türlü yemekli ve yemeksiz organizasyon için de 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Tüm tekne ve yatlarımızın kapalı alanları da olduğundan kış aylarında da rahat bir şekilde çalışabiliyoruz. Kına geceleri dışında organize ettiğimiz turlar organizasyonlar sayfasındadır.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar