BOĞAZTURU

Teknede Kahvaltı

Kahvaltınızı boğaz manzarasını seyrederken değil de manzaranın içinde lüks bir yatla gezerken yapmak isterseniz teknede kahvaltı organizasyonu için firmamızla görüşebilirsiniz. Dilerseniz sevgilinizle baş başa, dilerseniz arkadaş grubunuzla ya da çalışma arkadaşlarınızla zengin içeriğe sahip bir kahvaltı menüsünden tadarken boğazda yat turu yaparak güne son derece zinde bir şekilde başlayabilirsiniz. 25 kişiye kadar hizmet verebilme kapasitesinde olan farklı boyut ve özelliklerdeki yatlardan birini seçerek ilk adımı atabilir ve beğendiğiniz yatı bağlı bulunduğu yerde görmek için firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

Kahvaltı turları minimum 2 saat üzerinden gerçekleşmektedir ve istediğiniz saatte başlatabilirsiniz. Filomuzdaki yatları kuru olarak (menü hizmeti almadan) kiralayarak kendi kahvaltılıklarınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Saat başı kiralama ücretleri ödenerek, yatların programı müsaitse süre konusunda uzatma işlemi de yapılabilir. Fiyat farkını ödeyerek kahvaltı menüsünde de değişiklik yapabilme imkanına da sahipsiniz. Menü tercihi konusunda da sizler için elimizden gelen tüm kolaylığı sağlıyoruz. Kahvaltı turunu evlenme teklifi, evlilik yıldönümü ve yüzme turu organizasyonları ile beraber de yapabilirsiniz. Nasıl isterseniz..

Kahvaltı menüsü:
*Beyaz peynir *Kaşar peynir *Tel peynir *Bal *Kaymak *Tereyağı *Çilek Reçeli *Çokokrem *Haşlanmış yumurta *Menemen *Salam *Sigara böreği *Paçanga böreği *Domates söğüş *Salatalık Söğüş *Siyah zeytin *Yeşil zeytin *Ekmek *Poğaça *Simit *Çay *Kahve

Kahvaltı esnasında dinlemek istediğimiz müzikler varsa usb ya da cd aygıtıyla beraberinizde getirebilir ve tur süresince dinleyebilirsiniz. Ses sistemini kullanmak için herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceksiniz. Onun dışında canlı müzik hizmeti isterseniz ilave ücretler ödeyebilirsiniz, ancak kendi müzik ekiplerinizi de beraberinizde getirmenizde bir sakınca yoktur. Yatların kiralama fiyatları ile ek hizmetler için talep ettiğimiz ücretleri fiyatlar sayfasında görebilmeniz mümkündür.

Kahvaltı yatın arka kısmındaki masada yapılır ve standart örtü ile istenirse mumlar ücretsiz olarak müşteri kullanımına sunulur. Masanın ve yatın detaylı şekilde süslenmesi istenirse değişen miktarlarda ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ancak isterseniz yatı kendiniz de süsleyebilirsiniz. Yata zarar vermedikçe, kalıcı bir iz bırakmadıkça dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz.

Yatlarımızın büyük çoğunluğu Avrupa yakasında Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme ve semtlerinde bulunduğundan hareket noktası için bu noktalarla birlikle Anadolu yakasında Kandilli, Kuleli, Beylerbeyi ve Beykoz semtlerini kullanıyoruz. Farklı yerlerin kullanılması talep edilirse fiyat farkı uygulanabilir. Firmamız sadece ücretsiz yerleri kullandığı için, ücretli olan yerlerin (marina, iskele vb.) kullanılması istenirse buralarda ödenmesi gereken ücretleri de müşteriler ödeyecektir. Kahvaltı süresince YeniköyBeşiktaş ve ÜsküdarBeykoz arası gezilir. Organizasyon süresine göre kaptanlarımız sizlerin de isteği doğrultusunda bir güzergah belirler.

Kahvaltı turu için beğendiğiniz yatın rezervasyon koşulu firmamıza kaparo göndermenizdir. Kaparo olarak toplam ücretin %50‘sini yani yarısını talep ediyoruz ve ödeme almadan kesinlikle rezervasyon yapamadığımızı bilmenizi istiyoruz. Yaz aylarındaki yoğun talebi de göz önünde bulundurarak acele etmeli ve mümkün olan en kısa süre içinde bizimle iletişim kurmalısınız.

Kahvaltı dışında aklınıza gelen tüm akşam yemeği organizasyonu için de filomuzda yer alan yat ve teknelerimizi her zaman kullanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sadece yaz aylarında değil bütün yıl boyunca aralıksız olarak devam etmektedir. Kahvaltı dışında organize ettiğimiz tüm turları organizasyonlar sayfasında görebilirsiniz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar