BOĞAZTURU

Teknede İş Yemeği

Aklınıza gelen her türlü kurumsal organizasyonu boğaz turu eşliğinde son derece kaliteli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, 12 ay boyunca kesintisiz olarak katılımcı sayısının az olduğu gruplar (maksimum 25 kişi) için yatlar, kalabalık olan gruplar (maksimum 300 kişi) için de tekneler her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir. Önemli misafirlerinizle yapacağınız iş görüşmeleri, çalışanlarınızla yapacağınız motivasyon geceleri ya da bayilerinizle yapmayı planladığınız toplantı organizasyonları.. Hepsi için profesyonel ekibimizle sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Firmamızdan menü (yemek ya da kokteyl) hizmeti alarak tekne ve yat kiralama işlemi yapabileceğiniz gibi kendi yiyecek ve içeceklerinizi de beraberiniz de getirebilir, hatta kendi catering firmanızla da çalışabilirsiniz. Yemekli turlarda büyük tekneler kuru olarak kiralanırsa organizasyonda servise yardımcı olunması ve bitiminde teknede yapılması gerekecek olan temizlik için belirli sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Yatlarda böyle bir durum söz konusu değildir. İş yemeği turlarında servis olarak sunduğumuz yemek ve kokteyl menülerin detayları için menüler sayfasına bakabilirsiniz. Menüde değişiklik yapmak isteyen müşteriler fiyat farkını ödemelidirler.

Yatlarda iş yemeği turları minimum 2 saat, kalabalık katılımların olduğu büyük teknelerde ise 4 saat üzerinden gerçekleşir. Süre uzatmayan isteyen müşteriler fiyat farkını ödeyerek diledikleri kadar süre uzatabilirler. İş yemeği gündüz olacaksa 18:00‘a kadar bitmeli, akşam olacaksa da 19:00‘dan sonra başlamalıdır. Bu saat kısıtlamalarında hafta içi günleri esnemeler yapılabilir.

Yemek esnasında çalmasını istediğiniz özel şarkılar varsa usb ya da cd ile yanınızda getirmenizde de bir sakınca bulunmamaktadır. Ses sistemini organizasyon süresince ücretsiz olarak kullanma hakkına sahipsiniz. Canlı müzik talebiniz olduğu takdirde ekstra ücretler ödemeniz gerekecektir. Ancak isterseniz kendi müzik ekiplerinizi de beraberinizde getirebilirsiniz. Ekstra ücrete tabi olan diğer hizmetleri sıralamamız gerekirse DJ, Oryantal, Lazer gösterisi, fotoğraf ve video çekimini söyleyebiliriz. Tekne ve yatların kiralama ücretleri ile ekstra hizmetler için ödemeniz gereken miktarları fiyatlar sayfasında bulacaksınız.

Kiraya verdiğimiz tüm yat ve teknelerin tamamında masa ve sandalyeler çıplak değildir, standart giydirmeleri ile müşterilerin kullanımına bırakılır. Kuru kiralama da yapsanız menü hizmeti de alsanız bu giydirmeleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sadece özel süsleme talep edilmesi durumunda ek ücretler ödenecektir. Ama kendiniz süsleme yapmak isterseniz de yapabilirsiniz.

Organizasyon günü yatlar için hareket noktaları çoğunlukla Bebek, Kuruçeşme, Kuleli, Beylerbeyi, Arnavutköy ve Kandilli olmakla beraber teknelerde ise Kabataş, Üsküdar, Beşiktaş, Eminönü, Beylerbeyi ve Kuleli semtleridir. Güzergah üzerindeki ücretsiz olan her yeri başlangıç ve bitiş yeri olarak kullanabiliriz. Ancak kullanılacak yerlerin tekne ve yatların bağlı olduğu yere uzaklığına göre ekstra ücretler ödenmesi gerekebilir. Ayrıca ücretli olan iskele, marina vb. yerlerin kullanılmasını talep eden müşterilerin buralarda ödenecek ücreti ödemekle yükümlü olduklarını da belirtmek isteriz. Yemek molasını Beykoz koyunda veriyoruz.

Her konuda anlaşma sağlandığı takdirde rezervasyon işlemine sıra gelir. Rezervasyon yaptırabilmek için ön şart organizasyon için ödenmesi gereken toplam ücretin % 50‘sinin yani yarısının firmamıza kaparo olarak bırakılmasıdır. Kaparoyu almadan hiçbir şekilde rezervasyon yapmadığımızı bilmenizde fayda var. Ayrıca rezervasyon yaptırmak için de aceleci davranıp bir an önce bizimle iletişim kurarsanız beğendiğiniz tekne ya da yatı bir başkası kiralamadan önce rezerve etmiş olursunuz. Çünkü tüm sezon ve özellikle yaz aylarında filomuzdaki tüm tekne ve yatlara yoğun bir talep söz konusudur.

İş yemekleri dışında tüm akşam yemeği, yemeksiz ve kokteyl organizasyonlarda da sizlere hizmet vermek bizi mutlu edecektir. Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizin organizasyon süresince sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarından emin olabilirsiniz. Kurumsal organizasyonlar dışında organize ettiğimiz turları görmek için organizasyonlar sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar