BOĞAZTURU

Teknede İftar

11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı‘nda sıradan iftar yemeği davetleriyle değil de boğazda lüks bir tekne ile gezinti yaparken zengin ve lezzetli iftar menüsünün tadına bakarak orucunuzu açmak isterseniz teknede iftar yemeği organizasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 25 kişiye kadar olan iftar davetleriniz için yatlar, daha fazla katılımcının olacağı iftar davetleri için de farklı kapasite ve özelliklerdeki tekneler Ramazan boyunca kesintisiz olarak sizlere hizmet verecektir. Diğer tüm organizasyonlarda olduğu gibi iftar turlarımız da sadece gruplara özel olarak organize edilmektedir, karışık katılım söz konusu değildir.

İftar menüsünü firmamızdan talep edebileceğiniz gibi, kuru olarak kiralama işlemi yapıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilir ya da kendi catering firmanızla çalışabilirsiniz. Büyük tekneler kuru olarak kiralanıp kendi yiyeceklerinizi getirdiğiniz takdirde iftar programı esnasında servis yardımı ve program sonunda teknede yapılması gereken temizlik işlemi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir.

İFTAR MENÜSÜ:
İftar Tabağı: Beyaz Peynir, Taze Kaşar, Hurma, Pastırma, Siyah Zeytin, Tereyağ, Bal, Reçel, Domates, Salatalık
Çorba: Süzme mercimek çorbası
Ana Yemek: Karışık Izgara, Pilav, Garnitür
Salata: Mevsim Slatası
Meyve: Mevsim meyveleri
Tatlı: Baklava
İçecekler: Kola, Fanta, Meyve Suları (Limitsiz)

Yatlarda yapılan iftar programları minimum 2 saat, teknelerdeki iftar programları ise 3 saat sürmektedir. Başlangıç saatleri o günkü akşam ezanı okunma saati göz önünde bulundurularak belirlenir. Organizasyon süresini uzatmak isteyenler fiyat farkını ödeyerek diledikleri kadar süre uzatma işlemi yapabilirler.

İftar yemeği boyunca tekne ve yatların ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yemek esnasında dinlemek istediğiniz tasavvuf müzikleri varsa yanınızda getirebilirsiniz (cd ya da usb olarak). Ayrıca ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve şemazen talebinde bulunabilir ya da kendi ekiplerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Tekne ve yat kiralama fiyatları ile ekstra hizmetler için sizden talep ettiğimiz ücret bilgisini fiyatlar sayfasında görebilirsiniz.

Tekne ve yatların masa ve sandalyeleri her zaman standart giydirmeleri hazır halde müşterilerin kullanımına sunulur. İç ve dış kısımların özel bir şekilde süslenmesini isteyen müşteriler tekne tipine ve süsleme talebine göre değişik miktarlarda ek ücretler ödeyeceklerdir. Süsleme işini teknede kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla kendiniz de yapabilirsiniz.

İftar programında hareket noktası için yatlarda Bebek, Kandilli, Arnavutköy, Kuleli, Kuruçeşme ve Beylerbeyi semtlerini kullanıyoruz. Teknelerde ise çoğunlukla Eminönü, Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli sahillerini kullanmaktayız. Farklı iskelelerin hareket ve bitiş noktası olarak kullanılması istenirse ekstra ücretler talep edebiliriz. Ayrıca ücrete tabi olan iskele, marina vb. noktaların kullanılması istendiği takdirde, buralarda ödenecek olan ücretleri müşteriler ödeyecektir. Firmamız sadece ücretsiz yerleri kullanmaktadır. İftar yemeğinin yenileceği zaman mola vermek için dalga almayan ve sakin bir denizi olan Beykoz koyunu kullanıyoruz. İftar süresince boğazda gezeceğimiz yerler kısaca; Avrupa yakasında YeniköyBeşiktaş, Anadolu yakasında BeykozÜsküdar arasında kalan kıyılardır.

Tüm detaylarda anlaşma sağlanıp sıra rezervasyon işlemine geldiğinde toplam ücretin % 50‘sini yani yarısını firmamıza kaparo ödemesi adı altında göndermeniz gerekecektir. Ödemeyi elden verebilir ya da banka yolu ile eft ya da havale yaparak gönderebilirsiniz. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon almadığımızın altını çizmek istiyoruz. Ayrıca tüm Ramazan Ayı’nda tüm tekne ve yatlarımıza olan yoğun talebi de göz ardı etmeyerek firmamızla bir an önce iletişim kurmanız faydanıza olacaktır.

İftar programı dışında 12 ay boyunca organize etmek istediğiniz her türlü akşam yemeği organizasyonu için de tüm tekne ve yatlarımızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz her türlü eğlence, davet, kutlama organizasyonları.. İftar programları dışında hangi turları organize ettiğimiz görmek isterseniz organizasyonlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar