BOĞAZTURU

Teknede Fasıl

Kapalı mekanlardaki sıradan fasıl gecelerinden sıkıldıysanız, farklı bir ortamda çok daha enerjik bir şekilde hızlı ve yavaş çalan şarkılarla doyasıya eğlenmek istiyorsanız teknede fasıl organizasyonu sizleri bekliyor. Gruplara özel olarak organize ettiğimiz fasıl organizasyonlarında 4 kişiden oluşan fasıl ekibimiz için sizlere % 100 eğlenme garantisi veriyoruz. Yemekliyemeksiz ve alkollüalkolsüz olacak şekilde organize edebileceğiniz fasıl eğlenceleri sayesinde mükemmel bir akşam geçirecek, tüm sıkıntı ve streslerden arınmış bir şekilde yeni güne başlayacaksınız. Yatlarda 25, Teknelerde ise 300 kişiye kadar hizmet kapasitemiz vardır. Kişi sayınıza göre içlerinden tercihte bulunabilir ve bağlı olduğu yerde görmek için randevu alabilirsiniz.

Tekne ve yatları yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak kiralayabildiğiniz gibi isterseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak tekneyi kuru olarak kiraladığınız zaman servis konusunda profesyonel kişilerden yardım alınması ve fasıl gecesi sonunda teknede yapılması gereken temizlik için firmamızın önerdiği adette garson hizmeti almanız gerekecektir. Menülü olarak firmamızdan aldığınız fiyat teklifleri menüler sayfasında yer alan yemek ve kokteyl menüler için geçerlidir. Menüler son derece zengin ve kaliteli bir içeriğe sahip olmakla beraber, fiyat farkını ödeyen müşterilerin menüler üzerinde değişiklik yapabilirler.

Yemekli fasıl turları 4 saat sürer. Saat başı ekstra ücretler ödendiği takdirde süre uzatma talepleri müsaitlik durumu da göz önünde bulundurularak cevaplanır. Gündüz turları 18:00‘a kadar sürmesi sebebiyle akşam yapılacak olan fasıl eğlenceleri 19:00‘dan itibaren başlamaktadır. Arzu ederseniz fasıl eğlencenizi gündüz saatlerinde de yapabilirsiniz. Canınız nasıl isterse..

Fasıl ekibini kendiniz getirmek isterseniz de bunun için bir sorun çıkarmıyoruz. Bizlerden sadece tekne ve menü hizmeti alarak kendi canlı müzik ekiplerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bizim sizlere sunduğumuz fasıl ekibini de denemenizi tavsiye ederiz. Senelerdir teknelerde çalışan profesyonel bir ekiple çalışıyor ve eğlenme garantisi veriyoruz. Canlı müzik dışında tekne ve yatların ses sistemini de ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Hatta sevdiğiniz şarkıları cd ya da usb ile yanınızda getirirseniz fasıl ekibi ara verdiğinde o şarkıları dinleme imkanını yakalamış olursunuz. Ekstra ücret ödeyerek oryantal show hizmeti alabilirsiniz. Yine aynı şekilde oryantali kendiniz de getirebilirsiniz. Tekne ve yat kiralama fiyatları ile menü ve ekstra sunduğumuz hizmetler için ödemeniz gereken ücretleri fiyatlar sayfasında göreceksiniz. Fiyatlarda pazarlık payı yoktur.

Hareket ve bitiş noktası yatlar için çoğunlukla Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi olmakla beraber tekneler için Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar, Eminönü ve Beylerbeyi semtlerini kullanmaktayız. Farklı yerlerin kullanılması istendiğinde ekstra ücretler ödenebilir. Ücretli yerlerin (marina, iskele vb.) kullanılmasını talep eden müşteriler, bu yerlerde ödenmesi gerekli olan ücretleri ödemekle sorumludurlar. Fasıl eğlencesi süresince boğazda gezilecek olan yerleri kısaca belirtmek gerekirse Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz arasıdır. 4 saatlik turlarda yemek ve eğlence molası Beykoz koyunda verilir. Burası dalga almadığı ve dolayısıyla denizin sakin olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Tekne ve yatların masa ve sandalyelerinde her halukarda standart giydirmeler mevcuttur. Yani menü hizmeti alsanız da almasanız da bu giydirmeler ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulur. Ancak iç ve dış kısımların özel bir şekilde süslenmesi istenirse işte o zaman ekstra ücretler talep edilir. Ama süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz, hiçbir sorun yok.

Fasıl eğlencesi rezervasyon işlemi için üzerinde anlaşma sağladığımız toplam ücretin yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak göndermeniz gerekiyor. Kaparo almadığımız takdirde rezervasyon talepleriniz işleme alınmayacaktır. Rezervasyon için de aceleci davranıp en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmalısınız. Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri filomuzdaki tüm tekne ve yatlara yoğun bir müşteri talebi söz konusudur. Aylar öncesinden rezervasyon yapan müşterilerimizin olduğunu da bilmelisiniz.

Fasıl dışında organize ettiğimiz turların listesi organizasyonlar sayfasında bulunmaktadır. Fasıl ekibini dahil edebileceğiniz organizasyonlara örnekler vermemiz gerekirse özel davet (düğün, nişan, akşam yemeği, kına gecesi, sünnet düğünü ve nikah sonrası yemek) ile eğlence ve kutlama (doğum günü, mezuniyet, yılbaşı ve evlilik yıldönümü) organizasyonlarını sayabiliriz. Kısacası yemekli ya da yemeksiz tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için düşünebilirsiniz. 12 ay boyunca aynı heyecanla sizlere hizmet veriyoruz!

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar