BOĞAZTURU

Teknede Düğün

Nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonu için mekan arayışı içine girdiyseniz, sizlere İstanbul Boğazında teknelerde son derece ekonomik ücretler karşılığında görkemli bir teknede düğün organizasyonu sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Organizasyonun en ince detaylarına kadar sizler yön vereceksiniz. 2 kişiden 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilme kapasitesine sahip, farklı boyut ve özelliklerde teknelerimiz bulunmaktadır.

Yemekli, yemeksiz ya da atıştırmalık kokteyl menü hizmeti alarak, alkollü ya da alkolsüz olacak şekilde tekne kiralama işlemi yapabileceğiniz gibi arzu ederseniz kendiniz de yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Tekneyi kuru olarak kiralayıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirmeniz durumunda servis için yardım edilmesi ve düğün sonu teknede yapılması gereken temizlik işlemi için firmamızın önerdiği sayıda garson kiralama işlemi yapmanız gerekir. Düğününüze katılacak olan kişi sayısına göre firmamızdan aldığınız fiyat teklifleri menüler sayfasında yer alan standart yemek ve kokteyl menüler için geçerlidir. Fiyat farkını ödeyerek menülerde değişiklik yapabilirsiniz. Düğün pastasıkendiniz de getirebilirsiniz, bizden de talep edebilirsiniz.

Yemekli düğünler standart olarak 4 saat üzerinden gerçekleşir. Organizasyonda kullanılan teknenin o günkü programına göre müşteri talebi olursa ekstra ücretler ödeyerek süre uzatma işlemi yapılabilir. Gündüz düğünü olacaksa organizasyon 18:00‘a kadar bitmeli, akşam olacaksa da 19:00‘dan sonra başlamalıdır.

Eğlence için teknelerin tamamı ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemine sahiptir. Organizasyon süresince ses sisteminden ücretsiz olarak faydalanabilir, dilerseniz kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemek için cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Bunun dışında ekstra olarak canlı müzik talebiniz olursa 4 kişilik fasıl grubu, fotoğraf ve video çekimi, DJ performans, Oryantal show, lazer ve volkan gösterisi ile kemancı hizmetlerini ekstra ücretler ödeyerek düğün organizasyonuna dahil edebilirsiniz. Bu hizmetleri bizden alma zorunluluğunuz yoktur, isterseniz kendiniz de temin edebilirsiniz. Tekne kiralama ücretleri ile ekstra hizmetler için ödemeniz gereken ücret miktarlarını fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Pazarlık payı olan fiyatlar değildir.

Teknelerin tamamında masa ve sandalyelerin üzerinde standart giydirmeler mevcuttur. Tekneleri yemekli ya da kuru olarak kiraladığınızda her iki durumda da bu giymeleri kullanabilirsiniz ve ekstra ücret ödemeniz gerekmez. Ancak teknenin iç ve dış kısımlarının özel şekilde süslenmesi, dekor hazırlanması istenirse ilave ücretler ödemeniz gerekir. Fiyatlar tekneye ve süsleme talebine göre değişiklikler gösterecektir. İsterseniz süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz.

Düğün günü teknelerin hareket ve bitiş noktaları için güzergah (Avrupa yakasında Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakasında Beykoz-Üsküdar arası) üzerinde bulunan ve ücretsiz olan yerleri kullanmaktayız. Bunların dışında kalan yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir. Ayrıca boğaz turu güzergahı içinde bulunan ancak ücrete tabi olan yerlerin (marina, iskele vb.) kullanılmasını talep eden müşteriler buralarda ödenmesi gerekli olan ücreti ödemekle yükümlüdürler. Tekneler için çoğunlukla Eminönü, Beşiktaş, Kabataş, ÜsküdarBeylerbeyi ve Kuleli semtlerini başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanıyoruz. Organizasyon süresince tekneler bu güzergah üzerinde bulunan yerleri gezmektedir. Yemekli organizasyonlarda yemek molası Beykoz koyunda verilmektedir. Burayı seçmemizin nedeni sakin bir yer olması, teknenin sallanmamasıdır.

Rezervasyon yapmak için anlaşma sağlanan toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak bırakmanız gerekir. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon yapamadığımızı da bilmenizi isteriz. Ayrıca yaz sezonundaki kurumsal ve bireysel organizasyonlar için teknelere olan yoğun talebi de göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için aceleci davranmanızı tavsiye ederiz. Beğendiğiniz tekneyi müsait durumda bulmak ve düğününüz için rezerve etmek için nikah tarihiniz belli olduğu gibi bizimle iletişim kurmanız faydanıza olacaktır. Ne diyelim Allah bir yastıkta kocatsın inşallah 🙂

Düğünler dışında organize ettiğimiz turlar organizasyonlar sayfasında yer almaktadır. Nişan, kına gecesi, evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü gibi yemekli, yemeksiz ya da kokteyl organizasyonlar bunların sadece birkaçıdır. Sadece yaz ayları değil, yılın 12 ayı kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar