BOĞAZTURU

Teknede Doğum Günü

Yeni yaşınızı ya da arkadaşınız, sevgiliniz, anne ya da babanızın yeni yaşını boğazda lüks bir teknede doğum günü organizasyonu ile kutlamak isterseniz sizlere 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Küçük gruplar için lüks ve ekonomik özelliklerdeki yatları, kalabalık gruplar için de küçük ve büyük tekneleri öneriyoruz. Yatlarda maksimum 25 kişi, teknelerde de 300 kişi ağırlayabiliyoruz. Katılımcı sayınıza göre tekneler ve yatlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kiralama işlemini yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak yapabileceğiniz gibi kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilme imkanını sizlere sunuyoruz. Ancak büyük tekneler kuru olarak kiralanırsa, servise yardım edilmesi ve organizasyonu sonunda yapılması gerekli olan temizlik işlemi için firmamızın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir. Küçük yatlarda mevcut personel bu işleri halledebilir. Servis olarak sunduğumuz yemek ve kokteyl menülerin detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz. Menüleri daha da zenginleştirmek isterseniz fiyat farkını ödeyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğum günü pastasını bizden talep edebileceğiniz gibi kendi pastanızı da yanınızda getirebilirsiniz.

Tekne ve yatlar için minimum kiralama süresi 2 saat olmakla beraber, tekneler için hafta sonu akşamları (cuma, cumartesi ve pazar) en az 4 saat üzerinden kiralama yapmanız gerekir. Hafta sonu akşamları büyük tekneler için 1 saat bile kiralama yapılmak istense, 4 saatlik ücretin ödenmesi gerekir. Doğum günü organizasyonu gündüz yapılacaksa 18:00‘a kadar bitmeli, akşam olacaksa sa 19:00‘dan itibaren başlamalıdır. Organizasyon devam ederken tekne ve yatlar müsaitse ücretini ödeyerek süre uzatabilirsiniz.

Doğum günü için kiraya verdiğimiz tüm yat ve teknelerin kaliteli ses sistemleri vardır ve bu ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Doğum gününde çalmasını istediğiniz özel şarkılar varsa bunları da cd ya da usb aygıtıyla birlikte yanınızda getirmenizde hiçbir sakınca yoktur. Ekstra ücret ödenmesi gereken hizmetler canlı müzik (fasıl ekibi), fotoğraf ve video çekimi, DJ, özel süsleme, oryantal, lazer gösterisi ve volkan show, kemancı, havai fişek gösterisi vb. aktivitelerdir. Bu hizmetleri bizden alma zorunluluğunuz bulunmuyor. Arzu ederseniz bu ek hizmetleri de dışarıdan kendiniz temin edebilme imkanına sahipsiniz. Tekne kiralama ve ekstra hizmet fiyatlarını öğrenmek için fiyatlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Tekne ve yatlar yemekli de kiralansa yemeksiz da kiralansa masa ve sandalyelerin standart giydirmeleri ile hazır şekilde müşterilerin kullanımına sunulur ve bu giydirmeler için ekstra ücretler ödenmez. Ancak iç ve dış kısımları için özel, detaylı süsleme isteyen müşteriler tekne tipine ve süsleme derinliğine göre ilave ücretler ödeyeceklerdir. Süsleme işlemini kendiniz yapmak isterseniz de bunun içinde herhangi bir problem bulunmamaktadır. Kendiniz de dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Hareket ve bitiş noktaları için güzergah (YeniköyBeşiktaş ile ÜsküdarBeykoz arası) üstünde bulunan ve ücretsiz olan alım yerlerini kullanıyoruz. Yatlar için bağlı bulunduğu semte göre çoğunlukla Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Kuleli ve Kandilli semtlerini kullanıyoruz. Tekneler için de Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli ve Eminönü semtlerini tercih ediyoruz. Uzak mesafelerin başlangıç ve bitiş yeri olarak kullanılması istenirse ilave ücretler ödenir. Ücretli yerlerin (marina, iskele vb.) kullanılması istenirse buralarda ödenecek ücretler de müşterilere aittir. 4 saat süren turlarda yemek ve eğlence için molayı Beykoz koyunda veriyoruz. Burayı dalga almadığı için tercih ediyoruz.

Beğendiğiniz tekne ya da yatın rezervasyon işlemini yapabilmeniz için anlaşma sağlanan toplam ücretin yarısıkaparo olarak bizlere banka yoluyla ya da elden ödemeniz gerekir. Kaparo ödemesini almadan hiçbir şekilde rezervasyon yapmadığımızı da bilmenizi isteriz. Ayrıca, özellikle yaz ayları ve hafta sonu günleri boğazdaki yoğun yat ve tekne trafiğini göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için acele etmeli ve mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmalısınız. Sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar sizinle olsun.. Doğum gününüz kutlu olsun!

Doğum günü partilerinden başka organize ettiğimiz turları organizasyonlar sayfasında görebilirsiniz. Sıklıkla düzenlediklerimiz mezuniyet, fasıl, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, yüzme turu ve kahvaltı turlarıdır.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar