BOĞAZTURU

Teknede Akşam Yemeği

Günlük yaşantınızda organize etmeyi planladığınız her türlü davet, eğlence, kutlama, parti vb. organizasyonlar için kapalı mekanlarda bir akşam yemeği düzenlemek yerine; Boğazda lüks tekne ve yatları uygun fiyatlar karşılığında kiralayarak teknede akşam yemeği vermeyi düşünürseniz sizlere 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Alkollü ve alkolsüz seçeneklerde zengin ve kaliteli içeriğe sahip yemek menüsünü son derece makul ücretler karşılığında sizlere sunuyoruz. 300 kişiye kadar hizmet verebildiğiniz lüks ve ekonomik kategorilerde yer alan yatlar ve tekneler sizleri bekliyor.

Sevgilinizle başa başa organize etmek istediğiniz romantik akşam yemeği organizasyonlarından tutun da kalabalık bir grup halinde yiyeceğiniz her türlü eğlence ve aktivite içeren tüm yemek organizasyonlarına kadar hizmet veriyoruz. Şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak istediğiniz iş yemeği görüşmeleri ya da bayilerinizle yapmayı planladığınız toplantı ve motivasyon gecelerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Aklınıza gelen tüm kurumsal ve bireysel organizasyonda yanınızdayız..

Tekne ve yatlarda akşam yemeği verebileceğiniz davetler (düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, nikah sonrası yemek, iş yemeği, iftar vb.) ile kutlama ve eğlence organizasyonlarını (doğum günü, yıldönümü, mezuniyet, fasıl, yılbaşı vb.) firmamızdan menü hizmeti alarak ya da kendi yiyeceklerinizi yanınızda getirerek organize edebilirsiniz. Ancak bu durumda organizasyon esnasında servise yardım edilmesi ve gecenin sonunda teknede yapılması gereken temizlik için bizim tarafımızdan önerilen sayıda garson hizmeti almanız gerekir. Büyük teknelerdeki akşam yemekleri için profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemek menüsünün detaylarını menüler sayfasında görebilirsiniz. Menülerde değişiklik yapmak isteyen müşteriler fiyat farkını ödeyerek menüde her türlü ekleme ve çıkarma işlemini yapabilirler. Bu konuda da tercihi tamamen sizlere bırakıyoruz.

Akşam yemeği organizasyonları yatlarda minimum 2 saat, büyük teknelerde ise 4 saat üzerinden gerçekleşir. Gündüz yapılan turlar akşam üzeri 18:00‘a kadar sürdüğünden dolayı akşam turları 19:00‘dan itibaren başlamaktadır. Ücreti ödenerek süre konusunda sınırsız uzatma işlemi yapılabilir ve organizasyonlar sabaha kadar sürebilir. Bu konuda hiçbir kısıtlama getirmiyoruz.

Müzik sisteminden yemek boyunca ücretsiz olarak yararlanacaksınız. Dinlemek istediğiniz özel şarkıları usb aygıtı ya da cd ile yanınızda getirmenizde sakınca yoktur. Canlı müzik olarak fasıl ekibi isterseniz bu hizmet için ekstra ücret ödemeniz gerekir. Ancak kendi fasıl ekibinizi de yanınızda getirmek isterseniz bunun için de bir engel bulunmamaktadır. Ek ödeme isteyen diğer hizmetleri sıralamamız gerekirse DJ performans, Oryantal show, Lazer gösterisi, Kemancı, fotoğraf ve video kaydıdır. Tekne ve yat kiralama fiyatları ile bu ek hizmetleri için ödemeniz gereken ücretleri fiyatlar sayfasında detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Masa ve sandalyeler standart giydirmeleri ile organizasyon süresince müşterilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tekne ve yatların iç ve dış bölümlerinin detaylı bir şekilde özel olarak süslenmesi istenirse ekstra ücretler ödenir. Fiyatlar tekne tipine ve süsleme talebine göre değişiklikler gösterecektir. Ancak süsleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz.

Tekneler için kalkış ve bitiş noktaları çoğunlukta Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar ve Beylerbeyi‘dir. Yatlarda ise Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Kandilli ve Kuleli semtleridir. Farklı yerlerin kullanılması talep edilirse ekstra ücretler ödenebilir. İskele, marina vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse burada ödenmesi gereken ücretler müşterilere aittir. Akşam yemeği boyunca Yeniköy-Beşiktaş ve Üsküdar-Beykoz kıyıları arasında gezilmektedir. Yemek yeneceği zaman molayı Beykoz koyunda veriyoruz. Beykoz koyu dalga almayıp sakin bir denize sahip olduğu için yemek burada çok daha rahat bir şekilde yenilebilmektedir.

Akşam yemeği için fiyat dahil tüm detaylarda anlaşıldığı takdirde rezervasyon talebini işleme alabilmemiz için toplam ücretin % 50‘sini (yarısını) bizlere kaparo olarak bırakmanız gerekiyor. Ödemeyi banka yoluyla (eft-havale) ya da elden yapabilirsiniz. Kaparo almadan hiçbir şekilde rezervasyon yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ediyor ve yaz aylarındaki yoğunluğu da göz önünde bulundurarak rezervasyon için elinizi çabuk tutmanızı ve en kısa sürede firmamızla iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Organize ettiğimiz tüm turların listesinde organizasyonlar sayfasından erişebilirsiniz.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar