BOĞAZTURU

Nikah Sonrası Yemek

Nikah sonrası yapmadığı planladığınız yemek ve eğlence organizasyonu için mekan arayışı içindeyseniz sizlere önerimiz; sıradan düğün salonları ya da pahalı otel, restoran vb. mekanları kullanmak yerine boğazda lüks tekneleri uygun fiyatları kiralayarak son derece ekonomik ücretler karşılığında gösterişli bir düğüne sahip olmanızdır. 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilen teknelerde işinde uzman kişilerden oluşan profesyonel bir ekiple sizlere harika bir gün yaşatmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bu özel günü çok daha farklı kılabilmek için çalışıyoruz!

Eğlence organizasyonu yemekli-kokteyl menüler eşliğinde ve alkollüalkolsüz gibi farklı seçeneklerde yapılabilir. Burada tercih tamamen sizlere bırakış durumdadır. Standart menülerde değişiklik yapmak isterseniz fiyat farkını ödemeniz gerekecektir. Ayrıca kendi hazırladığınız yiyecek ve içecekleri de beraberinizde getirebileceğiniz gibi kendi catering firmanızla da çalışabilirsiniz. Ancak böyle turlarda hem servis yapılırken yardım edilmesi hem de gecenin sonunda teknede yapılması gerekecek olan temizlik işlemi için firma yetkililerimizin önerdiği adette garson hizmeti almanız gerekecektir. Düğün pastası müşteriler tarafından getirilebileceği gibi firmamız da istenilen özelliklerde pasta hazırlatabilir.

Yemekli eğlence turları standart olarak 4 saat sürer. Tekneler müsait durumda ise fiyat farkı ödenerek süre uzatması yapılabilir. Müsaitlik var ise süre uzatma konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Organizasyon gündüz saatlerinde yapılacaksa en geç 18:00‘da son bulması, akşam yapılacaksa da en erken 19:00‘dan itibaren başlaması gerekir.

Eğlence ortamı için tüm tekneler ihtiyacı karşılayabilecek kapasite ve kalitede ses sistemine sahiptir. Organizasyon devam ederken dinlemek isteyeceğiniz şarkılar varsa bunları cd ya da usb aygıtına yükleyerek yanınızda getirebilirsiniz. Tüm teknelerin ses sistemleri ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulur. Ekstra ücret ödemeniz gereken hizmetler canlı müzik, oryantal show, lazer gösterisi, özel süsleme, fotoğraf ve video çekimi’dir. Ancak bu hizmetleri de isterseniz kendiniz dışarıdan getirebilme imkanına sahipsiniz. Tekne ve menü fiyatları ile ek hizmetler için talep ettiğimiz ücretlerin miktarına fiyatlar isimli sayfadan bakabilirsiniz.

Masa ve sandalyeler üzerindeki standart giydirmeler, tekneler boş olarak da kiralansa menü hizmeti alarak da kiralansa müşterilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulur. Zevkinize göre özel bir süsleme isterseniz tekne ve süsleme tipine göre ek ücretler ödemeniz gerekir. Ayrıca teknenin süsleme işini kendiniz yapmak isterseniz, teknede kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla yapabilirsiniz.

Teknenin kalkış ve organizasyon bitiş yeri olarak Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli en rahat ve sık kullandığımız yerlerdir. Daha farklı yerlerin kullanılması istediniğinde fiyat farkı ödenebilir. Firmamız boğazda sadece ücretsiz olan yerleri kullanır. Marina, iskele vb. ücretleri yerlerin kullanılmasını talep eden müşteriler, buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. Dalga almayan sakin bir yer olduğu için, yemekli eğlencelerde yemek molasını Beykoz koyunda veriyoruz. Yemek ve eğlence esnasında boğazda gezilecek olan yerler Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz arasında kalan yerlerdir.

Beğendiğiniz tekneyi eğlence organizasyonunuz için rezervasyon yaptırmak isterseniz ön koşul üzerinde anlaştığımız toplam ücretin %50‘ini yani yarısını bizlere kaparo olarak bırakmanızdır. Kaparo her iki tarafın da menfaatleri için mutlaka alınması gereken bir ücrettir. Bu ödemeyi almadığımız takdirde istediğiniz tekneyi rezerve edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca rezervasyon yaptırmak için de elinizi çabuk tutup ilk fırsatta firmamızla iletişim kurmanız, beğendiğiniz tekneyi müsait durumda yakalamak açısından faydalı olacaktır. Tüm teknelerimiz özellikle yaz aylarında yoğun bir çalışma temposu içine girerler. Aylar öncesinden rezervasyon almaya başladığımızı da belirtmekte fayda görüyoruz.

Nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonları ile beraber düğün, nişan, kına gecesi, evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü gibi ihtiyacınız olan tüm yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için de 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. En iyisini en uygun fiyata arıyorsanız doğru yerdesiniz! Filomuzdaki tekne ve yatlar her türlü donanıma sahiptirler. Nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonları dışında organize ettiğimiz turların listesi organizasyonlar sayfasında bulunmaktadır.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar