BOĞAZTURU

8 Haziran 2015 Boğaz Turu

135 kişilik öğretmen ve eşlerinden oluşan grubu saat 19:30’da Üsküdar sahilinde, Sözbir otelin karşısındaki parkın önünden aldık. Yemekli ve 4 saat üzerinden gerçekleşen boğaz turunda 100 kişi ana yemek olarak balık tercih ederken 35 kişi için de usta aşçılarımız karışık ızgara menüsü hazırladılar. Başlangıç olarak 10 çeşit soğuk meze, ara sıcak olarak çiçek sosis ve sigara böreği, ana yemek olarak balık ve karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz alkolsüz içecek ikramında bulunduk. Menüyü firmamızdan alkolsüz olacak alan misafirler kendi alkollerini yanlarında getirdiler ve profesyonel garsonlarımız servis konusunda kendilerine büyük bir zevkle yardımcı oldular. Son derece keyifli ve eğlenceli geçen gecede DJ ve canlı müzik hizmetlerini de ekstra ücretler ödeyerek organizasyona dahil ettiler. 4 kişilik bir ekipten oluşan fasıl grubu hızlı ve yavaş çaldıkları şarkılarla tüm misafirleri adeta coşturdular. Fasıl grubu dinlemek için bir süre ara verdiğinde Dj Emre çaldığı hızlı şarkılarla eğlencenin son sürat devam etmesini sağladı. Anadolu yakasından ilerlenerek Beykoz koyunda yemek ve eğlence için mola verdik. Yemekler teknenin kapalı (alt) kısmında yendikten sonra açık alana yani üst kısıma çıkılarak daha geniş bir ortamda doyası eğlenip dans ettiler. Dönüşte Avrupa yakasından gidilerek yine müşterileri aldığımız yere yani Üsküdar sahilinde Marmaray’ın karşısına saat 23:30 sularında indirdik. Tüm müşterilerimiz tekneden inerken teşekkürlerini bize ileterek mükemmel bir gece geçirdiklerini söylediler. Bu denli mutlu bir şekilde teknemizden ayrılmaları bizleri de çok mutlu etti.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları Diğer Fotoğraflar

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar