BOĞAZTURU

6 Haziran 2015 Boğaz Turu

Yurt dışından gelen İskender bey ve misafirlerini yaklaşık olarak 4 saat süren yemekli bir yat turu ile ağırladık. Başlangıç olarak soğuk mezeler, karides, kalamar, ana yemek olarak balık ve yanında mevsim salatası ile meyve ikramı yaptık. Tabi ki yemekten sonra da bol bol çay ve kahve.. Hava yağmurlu olmasına rağmen son derece keyifli ve güzel bir boğaz turu organizasyonu oldu. For Seasons otelden aldığımız 4 kişilik misafir grubumuzu Avrupa yakasından kıyıya yakın bir şekilde Rumeli Kavağı’na kadar götürüp, dönüşte Anadolu yakasına geçerek her iki yakayı da yakın mesafeden görebilme imkanlarını kendilerine sunduk. 3. köprünün (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) son durumunu merak eden misafirlerimize de son halini gösterme fırsatını bulduk. Beşiktaş For Seasons otelden saat 17:30 gibi aldığımız misafirlerimizi saat 21:30 sularında tekrar aldığımız yere bıraktık. İskender bey bizi, bizler de İskender beyi çok sevdik.. Bu güzel gönde çektiğimiz bazı fotoğrafları da siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik..

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları Diğer Fotoğraflar

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar