BOĞAZTURU

25 Temmuz 2015 Boğaz Turu

6 kişilik Ürdün’lü aile olan misafirlerimizi saat 12:00’de Arnavutköy’den alarak turumuza başladık. Sarıyer tarafına doğru kısa bir yolculuk yaptıktan sonra misafirlerimiz Kız Kulesi tarafında doğru gitmek istedikleri için rotamızı tam tersi istikamete çevirdik. Kıyıya yakın bir mesafeden takip ettiğimiz güzergah sayesinde kıyıda görmek istedikleri her şeyi en yakın mesafeden görme imkanına sahip olmuş oldular. Menü hizmetinin talep edilmediği 2 saatlik organizasyon süresince misafirlerimize limitsiz çay, kahve ve meşrubat ikramı yaptık. Hava güzel olunca misafirlerimizin de çok keyif aldıkları bir gün geçirmiş olduk. Boğazdaki yalıları, köprüleri, hisarları ve tarihi yapıtları en yakın mesafeden gördüklerinde gözlerindeki heyecanı okumak bizlere büyük keyif verdi. Bol bol fotoğraf çekip bugünü ölümsüzleştirmek için gereken her şeyi yaptılar. Firma olarak ekibimizin amatör olarak çektiği manzara resimlerini blog sayfamızda paylaşarak sizlere de aynı heyecanı yaşatmak istedik. 2 saat sonunda misafirlerimizi yine aynı şekilde başlangıç yaptığımız yere bıraktık. En kısa sürede tekrar bizlerle bir boğaz turu yapmak istediklerini samimi bir şekilde dile getirdiler.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları Diğer Fotoğraflar

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar