BOĞAZTURU

21 Haziran 2015 Boğaz Turu

Babalar günü nedeniyle Merve hanım, sevgilisi ve annesi babalarına yatta bir yemek organizasyonu düzenleyerek sürpriz yapmak isteyip bizimle temasa geçtiler. Sahilde bir restoranda yemek yemek bahanesiyle Arnavutköy’e gelen misafirleri iskelenin 100 metre yakınındaki lüks yatımıza saat 17:30 sularında alarak turumuza başladık. 4 misafirimiz de ana yemek olarak Balık seçeneğini tercih ettiler. Başlangıç olarak soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemeğin yanında salata, meyve ve tatlı olarak baklava ikram ettik. Arnavutköy’den Karadeniz tarafına doğru hareket ederek Tarabya’ya gelince Anadolu yakasına geçerek diğer yakadan tekrar başladığımız yere geri döndük. 3 saat süren organizasyon süresince misafirlerimiz çok keyifli dakikalar geçirdiler. Merve hanım, babasının balık konusunda çok tecrübeli olduğunu ve kaliteli bir ana yemek olması konusundaki ısrarını bizlere defalarca dile getirdiler. Yemekler yendikten sonra kendilerine balığı nasıl bulduklarını sorduğumuzda herşeyin mükemmel olduğunu tekrar tekrar dile getirerek en kısa sürede şirket olarak da mutlaka böyle bir organizasyon yapmayı planladıklarını söylediler. Biz de yaz kış demeden kendilerine kesintisiz olarak hizmet verebileceğimizi ilettik. Bu denli mutlu ve huzurlu bir şekilde organizasyonu bitirmemiz ekip olarak bizleri de çok mutlu etti. Organizasyon esnasında çektiğimiz manzara resimlerini de bu sayfada paylaşmak istedik..

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları Diğer Fotoğraflar

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar