BOĞAZTURU

11 Haziran 2015 Boğaz Turu

5 kişilik bir gruptan oluşan misafirlerimizi Arnavutköy’den alarak 3 saat süren bir boğaz turu organizasyonunu daha gerçekleştirdik. Genç arkadaşlarımız bizlerden herhangi bir ikram talebinde bulunmayıp kendi yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirdiler. Kuruçeşme’den başlayan turumuz Beykoz açıklarına kadar devam etti. Beykoz koyunda tekne durduktan sonra yanlarında USB aygıtı ile getirdikleri şarkıları müzik sisteminden dinleyerek coşan arkadaşlar son derece eğlenceli bir gün geçirdiler. Hava şartları çok uygun olmadığı için denize giremediler ancak havalar ısındığı gibi ilk işlerinin arkadaş grubuyla birlikle bir yüzme turu organize etmek olduğunu ısrarla söylediler. Bizler için de keyifli bir gün oldu ve en kısa sürede kendilerini tekrar daha kalabalık bir organizasyonla ağırlamak isteğimizi kendilerine ilettik, tebessüm ettiler ve kesinlikle yapacağız dediler 🙂 Saat 15:40’da Arnavutköy’de başlayan organizasyon 3 saat sonra 18:40’da yine aynı yerde sonlandı. Tüm misafirlerin yüzünde aynı heyecanı görmek bizleri çok mutlu etti.

Tüm Yat Fiyatları Tüm Tekne Fiyatları Diğer Fotoğraflar

SIK SORULAN SORULAR

 • En az kaç kişi olmalıyız?

  2 - 300 kişi arası teknede nişan organizasyonları düzenliyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek getirebilir miyiz?

  Evet, lüks tekneler hariç kendi yiyecek, içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Nişan pastasını da yine aynı şekilde sizler de getirebilirsiniz, firmamıza sipariş de verebilirsiniz. Ancak tur sonu yapılması gereken temizlik için ihtiyaca göre servis elemanı kiralamanız gerekmektedir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.

 • Süsleme yapıyor musunuz ?

  Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz ?

  Sıklıkla kullandığımız iskele vb. yerler; Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar, Beylerbeyi, İstinye, Kuleli ve Beykoz'dur. Ancak güzergah üzerinde bulunan ve ücretsiz olarak her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu bölgelerde ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. (marina, iskele vb.)

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Teknede nişan rezervasyonu için ödemeniz gereken toplam miktarın yarısını bizlere kaparo ödemesi olarak bırakmanız gerekiyor. Kaparo ödemesini almadığımız takdirde rezervasyonunuzu işleme alamadığımızı bilmenizi isteriz. Teknelerimize olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak, rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Organizasyonlar